פוטורג’וביניישן

פוטורג’וביניישן – הצערת העור וטיפול בצלקות

פוטורג’וביניישן היא שיטה חדישה ומתקדמת ביותר לחידוש עור פנים, עד לרמה התאית והצערתו, אשר מתמקדת בהעלמת הקמטים הזעירים אשר נוצרים מפאת הגיל וכתמי עור לכל סוגי העור.

טיפול הפוטורג’וביניישן משתמש בטכנולוגיית הבזקי קרני אור באורכי גל שונים, כך שכל קרן אור מטפלת באלמנט אחר: אחת אחראית על החייאת העור, אחת על הבהרת כתמים (גם כתמי עור גדולים), אחת מייעלת את תהליך ספיגת חומרים אשר מטרתם הרגעת עור אדמומי מגורה. בנוסף לכל תכונותיה וענפי השימוש בשיטה הזו, היא גם השיטה המומלצת ביותר לטיפול באקנה, הסרת שיער לצמיתות, טיפול בצלקות וכדומה. מדובר בהליך יעיל, נוח ובטוח מבחינה בריאותית יחסית לשיטות אחרות (לייזר, פילינג עמוק ועוד) שכלל אינו מצריך הכנות מיוחדות כגון הרדמה ואינו מוגבל לסוגי עור ספציפיים כמו המקרים של טיפולי לייזר. ההליך מתבצע על ידי קוסמטיקאית רפואית שמוסמכת לבצע את הטיפול או רופא.

הטיפולים בשיטת פוטורג’וביניישן ניתינים ליישום בעור הפנים ובאזורים רבים אחרים כגון : המחשוף, הזרועות, הידיים, גב, רגלים והצוואר.

טיפול פוטורג’וביניישן מתאים כאחת גם למי שבעל עור פנים פגוע או בעל מראה מבוגר ומקומט, וגם לאנשים שעור גופם, באזורים החשופים נפגע או צולק.
פוטורג’וביניישן הוא טיפול עם למעלה מ 90% הצלחה!
הטיפול הזה הוא בעל אחוזי ההצלחה הגבוהים ביותר בהשוואה לטיפולים אחרים, אשר באמת מייצר שינוי אמיתי משמעותי בחיי המטופלים בו. עקב השינוי המיידי אשר חווים כבר בטיפול הראשון בעור, והשיפור בבטחון העצמי, מטופלים רבים מעידים על הפחתה משמעותית בשימוש נוסף במוצרים קוסמטיים ביתיים כגון מייקאפ, מאחר והתוצאה המתקבלת עולה על השימוש במוצרים אלו ביחס לשיפור מראה העור.